Znajdź nas!
Aktualności

Prezent na Dzień Ojca - dlaczego warto rozważyć upominek związany z hobby taty?

2024-06-12

Dzień Ojca to świetna okazja na wyrażenie wdzięczności dla taty. Dobrym pomysłem będzie wręczenie również jakiegoś oryginalnego prezentu. Warto postawić na upominek dopasowany do zainteresowań obdarowywanego. Niespodzianka związana z hobby ma szansę stać się niezastąpionym gadżetem, dającym radość przez długi czas. Jaki prezent na Dzień Ojca wybrać?

Gadżety dla zapalonego sportowca

Idealny prezent na Dzień Ojca będzie niespodzianką, która sprawi radość w chwili wręczenia i zostanie z obdarowanym na dłuższy czas. Jeśli tata lubi ruch na świeżym powietrzu, aktywnie uprawia sport i dba o zdrowy styl życia, z pewnością z uznaniem przyjmie prezent związany ze swoimi pasjami. Można pomyśleć więc o nowym rowerze albo hulajnodze elektrycznej. Świetnym pomysłem może być również kamera sportowa GOPRO HERO11 Black, która pozwoli utrwalić wspomnienia z plenerowych wypraw.

Miłośnicy łączenia sportowych pasji z aktywnym uprawianiem turystyki ucieszą się również z nowoczesnego drona. Połączenie technologii i możliwości eksploracji miejsc niewidocznych z codziennej perspektywy doceni większość aktywnych mężczyzn. Model DJI Mini 2 oferuje niewielką wagę i kompaktowe rozmiary, połączone z wielkimi możliwościami. Z pomocą tego drona można nagrywać filmy 4K/30 FPS, które dzięki 3-osiowej stabilizacji zachwycają płynnością. Tata z pewnością doceni taki prezent.

Akcesoria dla taty, które pomogą dbać o zdrowie

Zdrowie ojca to skarb, o który warto dbać. Świetnym rozwiązaniem prezentowym będą więc gadżety i akcesoria, pozwalające dbać o formę. Nie wszystkie z nich wydają się oczywiste, a jednak warto się nad nimi zastanowić.  Niezależnie od wieku obdarowywanego, niezwykle istotną kwestią jest odpowiednie codzienne nawodnienie i dostarczanie właściwych ilości witamin i minerałów. Zamiast kupować witaminy dla seniorów, lepiej zainwestować w wydajną wyciskarkę wolnoobrotową, taką jak np. model GÖTZE & JENSEN SJ501X, dzięki której ojciec samodzielnie przygotowywać będzie dla siebie i swoich gości świeże soki.

Dobrym pomysłem może okazać się również kompaktowy blender kielichowy, najlepiej z odłączanymi bidonami. Urządzenie to pozwoli przygotować pyszne smoothie, które później można zabrać ze sobą na rowerową wycieczkę czy piknik w ogrodzie. Jeśli tata woli napoje gazowane, ale lepiej, żeby unikał cukru, idealnym wyborem będzie domowy saturator SODASTREAM. A o stałe monitorowanie parametrów zdrowia, takich jak ciśnienie, tętno, pozom tlenu we krwi lub liczbę wykonanych kroków, pomogą zadbać smartwatche, których spory wybór znaleźć można w Media Expert.

Prezenty dla wędkarzy i majsterkowiczów

Jeśli tata posiada hobby zajmujące większość wolnego czasu, warto dopasować wybrany prezent do tej sfery życia. Zapalony wędkarz z uznaniem przyjmie z pewnością echosondę wędkarską DEEPER Smart Sonar Pro Wi-Fi. To zaawansowany technologicznie gadżet, zapewniający takie funkcje jak czujnik temperatury wody, inteligentne łowienie z aplikacją Fish Deeper, a także skanowanie dna i tworzenie map.

Jeśli jednak zamiast nad wodą tata chętniej spędza czas w swoim warsztacie lub przydomowym garażu, z pewnością doceni ułatwienie, jakie oferuje ultralekka wiertarko-wkrętarka STANLEY FMC625D2. Dzięki zapakowaniu w elegancką walizkę transportową narzędzie to idealnie nadaje sią na wyjątkowy, praktyczny prezent.

Planując prezent z okazji Dnia Ojca, warto poświęcić nieco czasu na zastanowienie się, co rzeczywiście może sprawić radość. Prezenty związane z pasją lub hobby zazwyczaj okazują się strzałem w dziesiątkę.

Artykuł sponsorowany.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43