1
Liczba głosów: 18100
Głosowanie zakończone

SexMasterka

Przez jednych kochana, przez innych hejtowana - oto SexMasterka - jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. SexMasterka przedstawia siebie jako nowoczesną nauczycielkę edukacji seksualnej. Na jej kanale można dowiedzieć się m.in. jak szybko zwiększyć erekcję. Można też obejrzeć erotyczną opowieść.  Natomiast na stronie znajdziemy jeszcze bardziej odważne płatne treści dla dorosłych.

Zobacz przykładowy film influencera

SexMasterka swój kanał prowadzi od września 2015. Poza poradnikami dotyczącymi edukacji seksualnej pokazuje również swoje barwne i bogate życie we vlogach jak i na kanałach social media. Warto dodać, że Snapchat SexMasterki jest numerem jeden spośród polskich gwiazd tego serwisu. Co więcej, w 2017 roku YouTuberka debiutowała także w świecie muzycznym utworem "Poka Sowe", który w bardzo krótkim czasie przekroczył 10 milionów wyświetleń. Niedawno udostępniła kolejny utwór "Wyślij Nudesa". Jak sama mówi - na dwóch piosenkach się nie skończy i niedługo możemy się spodziewać jej pierwszej płyty.

2
Liczba głosów: 3750
Głosowanie zakończone

Pink Candy

Natalia Trybus - certyfikowana edukatorka seksualna, była pracowniczka sex-shopu, prowadzi bloga jednego z najlepszych butików erotycznych w kraju oraz od 2015 roku właścicielka kanału "Pink Candy". Na jej vlogu można znaleźć rzetelne filmy poświęcone kobiecym sprawom i sferze erotycznej w tym m.in. o gadżetach do sypialni.

Zobacz przykładowy film influencera

Natalia posiada dużą wiedzę w zakresie seksuologii i ginekologii. Ma na swoim koncie liczne kursy, szkolenia i warsztaty oraz masę przeczytanych książek. Charakteryzuje ją wiedza i profesjonalizm, z jakim tę wiedzę przekazuje. Na filmach mówi spokojnie i przyjaźnie. Inną ważną cechą jej filmów jest brak wulgaryzmów.

"Pink Candy" to także tematy dotyczące edukacji seksualnej takie jak antykoncepcja, choroby weneryczne czy cykl miesiączkowy. Jedno z największych na polskim YouTube kompendium wiedzy poświęconych edukacji seksualnej. 

3
Liczba głosów: 2251
Głosowanie zakończone

Seksuolog bez tabu

Joanna Niedziela jest psychologiem - seksuologiem. Tematyka jej bloga dotyczy seksualności, która zaczyna się i kończy dużo dalej niż w łóżku. Celem autorki jest zwiększenie otwartości i świadomości Polaków w sprawach seksu.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Na swojej stronie Seksuolog bez tabu nie tylko skupia się na relacjach, emocjach, przyjemności, ale też inspiruje i porusza trudne zagadnienia związane z zaburzeniami i trudnościami w sferze seksualnej. Joanna jest z wykształcenia magistrem psychologii. Specjalizację z zakresu seksuologii klinicznej odbyła w ramach dwuletnich studiów podyplomowych. Poza prowadzeniem własnej praktyki, współpracuje z Fundacją Trans-Fuzja, działającą na rzecz osób transpłciowych. Zawodowo związana jest także z Pracownią Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

4
Liczba głosów: 887
Głosowanie zakończone

A.J. Gabryel (Grzesznik Adam)

A. J. Gabryel to pseudonim polskiego blogera i porno-pisarza mieszkającego w Australii. Bohater "Seksualnego życia Adama G". Autor opisuje w nim swoje życie, a więc życie mężczyzny trudniącego się prostytucją. Dawniej znany jako Grzesznik Adam pod adresem www.grzesznikadam.blog.onet.pl.  

Zobacz przykładowy wpis influencera

Zdaniem Adama nie istnieje coś takiego jak nadmiar seksu i nie wierzy, że kiedykolwiek mu się znudzi. Na swoim blogu przekonuje, że trzeba dbać o swoje potrzeby seksualne. I przedstawia to na swoim przykładzie. Jego doświadczenia w erotycznych przygodach stały się inspiracją nie tylko do założenia bloga, ale też do pisania powieści. A. J. Gabryel to autor "Faceta na telefon" i "Faceta na telefon 2 - Grzesznik i "Kusiciela". Jeden ze współautorów odpowiedzi na opowiadania Janusza L. Wiśniewskiego w książce "Eksplozje".

5
Liczba głosów: 812
Głosowanie zakończone

Swing with me

Niepowtarzalny, jedyny blog o swingowaniu pisany przez parę. Miejsce nie tylko dla ludzi znających świat swingowania, lecz również dla tych, którym bliska jest tematyka erotyczna i relacji międzyludzkich. 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Jak to jest być swingersem, czy w takim związku istnieje pojęcie zdrady? Opowiadania, wywiady, recenzje tematycznych książek i filmów, felietony Luizy i Eryka, opowieści dla początkujących. Blog - społeczność, którą współtworzą czytelnicy. Na blogu znajdziemy historie wysyłane przez czytelników oraz odpowiedzi na zadawane blogerom pytania. Wiele tematów dla par w tradycyjnych związkach.

6
Liczba głosów: 663
Głosowanie zakończone

Bez fartuszka

Drwal i Alicja to udana para i autorzy bloga o seksie i ... gotowaniu ;) A to wszystko z miłości. 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Blog Alicji i Drwala to realizacja przysłowia "Przez żołądek do serca". Największe afrodyzjaki i apetyczne przepisy na romantyczne śniadania i kolacje. Wszystko o seksie i miłości pod każdą postacią. Inspirujący poradnik dla każdej pary pisany piękną polszczyzną. Obowiązkowa lektura dla każdej kobiety i mężczyzny!

7
Liczba głosów: 637
Głosowanie zakończone

Proseksualna

Natalia Grubizna od 2012 roku jest autorką jednego z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich blogów o seksie, ludzkiej seksualności.  Promuje nowoczesne pozytywne myślenie, przekracza tabu, edukuje i inspiruje Polaków. Jej "Proseksualna" to najlepszy wortal o tematyce erotycznej z 2014 roku (nagroda konsumentów EROtrendy).

Zobacz przykładowy wpis influencera

Zdaniem Natalii "życie jest zbyt krótkie, by uprawiać kiepski seks". Najlepsze gadżety seksualne, brak pomysłu na prezent dla drugiej połowy? Jest "Proseksualna"! Tu promowane pobudzanie zmysłów, wolne od oceniania.  Misja - normalizowanie dyskusji wokół seksualności w Polsce. Artykuły, warsztaty i webinaria i wywiady ze seksuologami, ginekologami. Natalia zajmuje się także prawami kobiet. 

Choć blogerka podkreśla, że nie jest certyfikowanym seks-coachem ani seksuologiem, wciąż się rozwija. Absolwentka Uniwersytetu Amsterdamskiego  - tam w 2016 roku ukończyła kurs w ramach Summer Institute on Sexuality, Culture & Society. 

8
Liczba głosów: 372
Głosowanie zakończone

SeksDobryWszystkim

Anna Morderska to redaktorka kobiecego Magazynu Tulipan, założycielka pierwszego polskiego kanału o gadżetach erotycznych a przede wszystkim vlogerka kanału "SeksDobryWszystkim". Na nim publikuje filmy nie tylko o seksie, ale również o związkach i dylematach seksualnych. Współpracuje z markami erotycznymi jako testerka, recenzentka i szkoleniowiec. Edukuje też przy pomocy sztuki - dodatkowo jest ilustratorką i rysowniczką. 

Zobacz przykładowy film influencera

Edukatorka seksualna Towarzystwa Rozwoju Rodziny, warsztatowiec i public speaker, współpracuje z portalami i prasą, prowadzi blogi eksperckie. Anna od lat uczy ludzi dobrego seksu. Kiedyś zajmowała się rozwojem seksualnym młodzieży. Teraz - zarówno na swoim kanale, jak i poza nim motywuje tych starszych do odkrywania większej przyjemności. Szkoli też sprzedawców sklepów erotycznych i specjalistów zajmujących się seksualnością w zakresie korzystania z gadżetów erotycznych.  Jej misja - pomagać kobietom w rozwijaniu kreatywności i odkrywaniu siebie.

9
Liczba głosów: 316
Głosowanie zakończone

Żadna kolejna miłostka

Marta Płusa na blogu walczy ze spełnianiem przez kobiety społecznych oczekiwań. W związku z tym rozprawia się ze stereotypami o kobietach oraz związanymi z nimi barierami myślowymi i seksualnymi. O związkach, feminizmie oraz teksty o tematyce społeczno-kulturalnej i lifestylowej. 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Marta  - feministka, blogerka, pisarka, która obecnie mieszka w Berlinie. Autorka książki "Seks i inne choroby cywilizacyjne" (w toku kolejna powieść).  Szczera, bezpośrednia, nie kryje się ze swoimi przekonaniami. Najlepiej ją i jej twórczość określa ona sama: "Ponieważ kobiety NIE pragną jednego: miłości, ślubu, gotowania, mody i żadnych ambicji. W dobie blogów o modzie i gotowaniu i umieszczania słitaśnych fociek i srania piękną miłością, ja nie dziękuję". 

10
Liczba głosów: 189
Głosowanie zakończone

Mama seksuolog

Karolina Piotrowska jest psychologiem i seksuologiem, ale przede wszystkim mamą. Na blogu pisze o seksie dla rodziców. Ponadto tematyka psychologii i wychowania dzieci, ale też treści lifestylowe. 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Karolina ukończyła studia podyplomowe z seksuologii klinicznej. Jako blogerka, psycholog- seksuolog, doula i hipnoterapeuta pomaga rodzicom lepiej zrozumieć rozwój seksualny dzieci, ale także ich samych. To także autorka programów z serii "Cud Narodzin” oraz książki ”Błogosławiony stan umysłu – bajki terapeutyczne dla kobiet w ciąży” (jest w trakcie pisania drugiej).

Na blogu znajdziemy artykuły, porady, odpowiedzi na pytania oraz informacje o szkoleniach. Wszystko po to, aby "odczarować temat seksualności. Tak, by cielesność, bliskość i intymność sprawiały radość oraz prawdziwą przyjemność". 

11
Liczba głosów: 114
Głosowanie zakończone

Święta Ladacznica

Blog kobiety do towarzystwa, która opisuje na nim wykonywaną pracę. Feministka, która sama siebie nazywa polską Belle de Jour. Przedstawia też swoje podejście do seksualności kobiety i postrzegania prostytucji.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Jak autorka trafiła do agencji? Jak przebiega jej typowy dzień pracy? Ile się zarabia? Jak wygląda jej normalne życie? Autorka opisuje także sekrety dotyczące życia klientów i swoje przemyślenia. Ponadto czytelnik może śledzić poczynania blogerki w realizacji założonych przez nią celów - zdobycia wykształcenia i założenia własnej firmy.

12
Liczba głosów: 44
Głosowanie zakończone

nobowiepani.pl

Blog psychologiczno - seksuologiczny, na którym można zaczerpnąć rzetelnej wiedzy o ludziach, związkach i seksie w każdym kontekście.  

Zobacz przykładowy wpis influencera

Autorka jest psychologiem, psychoterapeutą i seksuologiem. Zajmuje się problemami zarówno kobiet, mężczyzn, nastolatków jak i dzieci. Pisane przez nią historie  są fikcyjne, ale dotyczą realnych problemów, z którymi spotyka się na co dzień w swojej pracy w poradni psychologicznej.

       

13
Liczba głosów: 29
Głosowanie zakończone

Rosaline

Sylwia Kwaśniewska to YouTuberka prowadząca kanał o kobietach, dla kobiet! Przeczytamy na nim o kobiecych aspektach ważnych spraw społecznych, o trudnych relacjach i związkach oraz o wszystkim co intymne. Zdeklarowana feministka o mocnych poglądach. Inspirowana stylem amerykańskiej seksedukatorki Laci Green.  

Zobacz przykładowy film influencera

Sylwia wcześniej prowadziła bloga o tożsamej "Rosaline". Na YouTubie dalej traktuje o pełnej wolności - i to nie tylko seksualnej, a także o świadomych wyborach młodych kobiet. Prowadzi walkę z kulejącą edukacją seksualną w Polsce, łamie tabu. Na luzie i z humorem porusza trudne zagadnienia dotyczące relacji damsko - męskich. Można u niej obejrzeć video o starożytnych metodach antykoncepcyjnych czy największych kłamstwach przedstawianych w filmach pornograficznych. 

14
Liczba głosów: 26
Głosowanie zakończone

Anonimove

Kacper Ożóg porusza tematy głównie związane z seksem, kobietami, relacjami międzyludzkimi oraz kulturą. Publikuje treści lifestyle’owe. Muzyka, kino, książki, gry wideo, technologia. Sam o sobie? "Bloger, filantrop, playboy, milioner". 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Charyzmatyczny bloger o ogromnym dystansie do siebie i do rzeczywistości. Lubi swobodny, ostry styl pisania. Tak - Kacper zawsze nazywa rzeczy po imieniu, a jego wpis może wywołać rumieńce na twarzy czytelnika. U niego bez zbędnych uprzejmości można dowiedzieć się na przykład jak przygotować się do seksu analnego. Dużo ciekawych przemyśleń! Męski Blok Roku Men'sHealth 2016

15
Liczba głosów: 25
Głosowanie zakończone

Chica Mala

Barbara Krawczyk, autorka bloga o relacjach damsko - męskich. Wszystko o związkach, seksie i miłości co chcielibyście wiedzieć, a boicie się zapytać. 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Barbara założyła blog "Chica Mala" w 2012 roku "z miłości do ludzi i pisania, a także z potrzeby dzielenia się lekcjami, jakie wyciągnęła z popełnianych błędów". Prowadzony w formie poradnika blog edukuje głównie o sprawach damsko - męskich, ale nie tylko to na nim znajdziemy. Barbara relacjonuje co się u niej aktualnie dzieje, pisze o zdrowiu, tańcu (blogerka to pasjonatka latynoskich rytmów), kulturze czy podróżach. 

Blogi o seksie

Ranking prezentuje najpopularniejsze blogi w Polsce, na których pojęcia takie jak miłość, związek czy seksualność odmieniane są przez wszystkie przypadki. Vlogi i blogi o seksie poruszają kwestie, które niejednokrotnie uchodzą za społeczne tabu. Choć większość autorów treści to eksperci w branży edukacji seksualnej lub seksuolodzy, to wśród influencerów piszących w tej kategorii znaleźć też można entuzjastów, którzy lubią dzielić się pikantnymi szczegółami wprost ze swojej sypialni i opowiadać o własnych związkach. Blogi dla dorosłych to miejsce, gdzie możemy przeczytać intymne historie, zasięgnąć porady o relacjach damsko - męskich czy sprawdzić rankingi erotycznych gadżetów.

 

Ranking vlogów i blogów o seksie to miejsce, w którym sprawdzamy, którzy influencerzy cieszą się największą sympatią i zaufaniem fanów. Prezentowane przez nas profile zostały wybrane do rankingu na podstawie subiektywnej oceny redakcji Influencer.pl – pod uwagę braliśmy zasięgi, unikalność publikowanych treści, potencjał, ciekawe podejście danego influencera do tematu i wiele innych czynników.

TOP 20 - zobacz inne rankingi
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43