ranking Influencer.pl

Najlepsze blogi parentingowe

1
Liczba głosów: 35182
Głosowanie zakończone

Mammy Doriska

Dorota, choć woli być nazywana Doriską z pewnością jest jedną z największych optymistek publikujących treści w Internecie. Influencerka prowadzi na YouTube aż 3 kanały.

Zobacz przykładowy film influencera

Dorota to zawsze uśmiechnięta blondynka, miłośniczka psów rasy Husky oraz mama dwóch uroczych dziewczynek - Lillii i Mii. Na swoich kanałach na YouTubie publikuje zarówno treści przeznaczone dla kobiet, związane z kosmetykami i modą, jak i porusza kwestie parentingowe. W nagraniach influencerki często występują jej córki.

2
Liczba głosów: 22182
Głosowanie zakończone

Mama Ginekolog

Nicole jest ginekologiem-położnikiem w trakcie specjalizacji. Doświadczenie w zawodzie zdobywała w Londynie, obecnie pracuje w Warszawie. Na blogu publikuje eksperckie wpisy poświęcone tematyce ciąży.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Nicole jest nie tylko ginekologiem, ale również matką - jej syn Roger urodził się w 2015 roku. Na blogu publikuje treści ważne zarówno dla kobiet, które jeszcze nie planują ciąży, jak i dla tych, które oczekują narodzin dziecka bądź, tych które już zostały matkami. Znajdziemy u niej fachowe porady dotyczące badań ciążowych czy diagnostyki prenatalnej.

3
Liczba głosów: 6482
Głosowanie zakończone

Nieperfekcyjna mama

Ania z wykształcenia jest technikiem analityki medycznej, z zamiłowania natomiast blogerką. O tym jak żyć szczęśliwie, choć nie do końca idealnie opowiada czytelnikom na blogu.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Ania jest mamą 7-letniej Martynki, 3-letnich bliźniaczek Pauliny i Liliany oraz szczęśliwą żoną. Uwielbia dobrą kawę, cięty dowcip i wszystko, co prawdziwe, choć nie zawsze idealne. Doskonale spełnia się w roli blogerki zachęcając inne kobiety do walczenia o siebie i swoją rodzinę. Influencerka napisała książkę „Nieperfekcyjna mama”.

4
Liczba głosów: 6452
Głosowanie zakończone

Moje Dzieci Kreatywnie

Ewa z wykształcenia jest pedagogiem oraz plastykiem i ceramikiem. Wraz z 2 synami tworzy najbardziej kreatywny blog parentingowy w Polsce.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Ewa od 2013 roku bloguje o rozwoju dzieci i edukacji. Przeważająca część jej wpisów to jednak DIY dla maluchów, twórczość plastyczna, zabawy, eksperymenty, czy też recenzje gier i zabawek. Blogerka pokazuje jak zaangażować dzieci do wykonania na przykład kwiatów z liści. Na blogu oprócz zdjęć można znaleźć wiele filmów dostępnych również na kanale YouTube. Ewa pojawia się także w prasie i telewizji śniadaniowej.

5
Liczba głosów: 4676
Głosowanie zakończone

10minutspokoju

Basia, Jadzia i Romek - trójka dzieci, mnóstwo wyzwań, zajęć i obowiązków - nudy tutaj nie ma. I tak właśnie jest na kanale Justyny 10minutspokoju.

Zobacz przykładowy film influencera

Justyna jest producentem oraz prezenterką telewizyjną, ale przede wszystkim jest mamą, obecnie zajmuje się małym Romkiem i skupia na swojej YouTube’owej działalności. Na kanale można posłuchać rozmów o zabawie, jedzeniu, ząbkowaniu i innych dolegliwościach. Ale można też po prostu towarzyszyć Justynie i jej ekipie w zwykłym dniu, są też vlogi kulinarne, relacje z podróży i poradniki DIY.

6
Liczba głosów: 2662
Głosowanie zakończone

Krystyno, nie denerwuj matki

Michalina nie jest autorką typowego bloga parentingowego. Pisząc o kwestiach rodziny i wychowania niejednokrotnie używa kontrowersyjnego języka, zapewniając tym samym autentyczność sobie i swoim tekstom.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Michalina zawsze podchodziła do tematu macierzyństwa z dużą dozą dystansu. Po narodzinach córki Krystyny zaczęła jednak coraz bardziej angażować się w tematykę związaną z dziećmi, przywiązaniem, przemijaniem i przyszłością. Swobodny język blogerki przyciąga rzeszę czytelniczek, które z uśmiechem na ustach czytają o perypetiach mamy dwójki dzieci.

7
Liczba głosów: 2378
Głosowanie zakończone

CAŁA RESZTA

Dagmara jest mamą trojaczków. Na co dzień wraz z mężem i dziećmi mieszka w Australii. Na swoim blogu pokazuje zarówno pozytywne aspekty macierzyństwa, jak i trudy z nim związane.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Daga Hicks nie wierzy w idealne matki, wierzy za to w matki prawdziwe - równie często szczęśliwe, co i załamujące ręce. Jej pasją jest sport - w szczególności bieganie długodystansowe, a także rozwój osobisty, gotowanie i kino. Blog Dagmary dostał się do srebrnej dziesiątce Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016 wg Jasona Hunta.

8
Liczba głosów: 1881
Głosowanie zakończone

Oczekujac.pl

Marysia i Kuba prowadzą bloga parentingowego. Rodzice 6-letniej Gabi oraz prawie 2-letniej Michalinki piszą o wszystkim, co związane nie tylko z życiem dzieci, ale również i rodziców. Blogują nieprzerwanie od 17 tygodnia pierwszej ciąży Marysi.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Marysia jest pedagogiem, a Kuba socjologiem. Parenting rozumieją jako lifestyle rodziców. Inspirują swoich czytelników wpisami, w których próbują nakreślić ramy rodzicielstwa. Starają się pokazać, jak będąc rodzicem nadal pozostać kobietą i żoną, a także mężczyzną i mężem. W postach stawiają przede wszystkim na autentyczność treści.

9
Liczba głosów: 985
Głosowanie zakończone

Mataja

Życiowo-naukowy blog dla rodziców, którego główną autorką jest Alicja Kost, a w tematach dotyczących laktacji wspiera ją od czasu do czasu Danuta Kozłowska-Rup.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Część wpisów na blogu oparta jest na dowodach naukowych przedstawionych w lekki i zrozumiały dla laika sposób – po to by umożliwić rodzicom podejmowanie świadomych decyzji związanych z rodzicielstwem albo dodać otuchy poprzez pokazanie, że to co czują i przez co przechodzą jest normalne i powszechne. Część zaś to wpisy nie związane ściśle z nauką, za to pokazujące surowe i łamiące tabu emocje wiążące się z macierzyństwem. 

10
Liczba głosów: 786
Głosowanie zakończone

Matka Wariatka

Wiola z zawodu jest logopedą. Jest też żoną Grześka i mamą dwóch chłopców - Jaśka i Witka. Prowadzi bloga, na którym podejmuje się tematyki związanej z rodzicielstwem.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Wiola udowadnia, że pojęcie multitasking to nie tylko teoretyczny slogan. Największą frajdę sprawia jej efektywne organizowanie czasu swojej rodzinie. Na blogu doradza, w które produkty dla dzieci warto zainwestować i jakie miejsca opłaca się odwiedzić. Blogerka jest również autorką książki dla dzieci „Jano i Wito. W trawie".

11
Liczba głosów: 593
Głosowanie zakończone

Matka Tylka Jedna

Joanna na prowadzonym przez siebie blogu parentingowym skupia zaangażowaną społeczność rodziców. Blogerka po przeprowadzce z Warszawy na Mazury, w otoczeniu natury zaczęła tworzyć bloga, który dziś ma już wierne grono odbiorców.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Joanna jest matką dwóch chłopców i miłośniczką natury. Porzuciła życie w wielkim mieście i wybrała Slow Life na Mazurach. Na blogu dominuje tematyka parentingowa i kobieca. Pojawiają się tematy ważne i poważne, ale nawet te autorka opisuje z właściwym sobie humorem i dystansem. Na przestrzeni lat wokół „Matki" powstała lojalna i zaangażowana społeczność kobiet, która wciąż rośnie.

12
Liczba głosów: 585
Głosowanie zakończone

Mum and the City

Ilona zawsze była perfekcjonistką. Kiedy urodziły się jej dzieci zrozumiała, że szczęśliwe życie nie jest jednoznaczne z życiem idealnym. Przemyśleniami dzieli się z czytelnikami na blogu.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Ilona prowadzi bloga parentignowego o szukaniu życiowej równowagi. Jej perfekcjonizm zderzył się z rzeczywistością w momencie przyjścia na świat jej pierwszego dziecka. Blogerka zachęca, aby żyć tak jak chcemy, a nie tak, jak wymagają tego inni. W postach porusza tematykę dotyczącą życia rodzinnego, kobiecości i wychowania dzieci.

13
Liczba głosów: 441
Głosowanie zakończone

Flow Mum

Justyna bloga parentingowego prowadzi od 2014 roku. Matka 3 synów - Filipa, Bruna i Teodora opowiada swoim czytelnikom o wyzwaniami związanych z macierzyństwem.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Justyna jest niepoprawną optymistką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Na co dzień spełnia się w roli matki i żony. Chce, aby jej czytelnicy czuli się na jej blogu swobodnie i nie bali się podejmować dialogu. Poruszane przez nią tematy parentingowe dotykają zarówno kwestii kontrowersyjnych, jak i przyziemnej codzienności.

14
Liczba głosów: 436
Głosowanie zakończone

Bakusiowo

Malwina jest pozytywnie zakręconą mamą, która spodziewa się przyjścia na świat swojej już drugiej pociechy. Wraz z Maćkiem i małym Mateuszem tworzą Bakusiowy świat, o którym influencerka pisze na blogu.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Malwina jest dyplomowanym PR-owcem. Ze wsparciem męża i syna prowadzi bloga parentingowego z elementami lifestyle, na którym publikuje posty poświęcone szeroko rozumianemu macierzyństwu, kuchni czy też dziecięcej modzie. Blogerka umiejętnie skraca dystans do czytelników - dzięki temu jej wpisy już od pierwszych słów wywołują sympatię w stosunku do autorki.

15
Liczba głosów: 185
Głosowanie zakończone

Szafeczka

Karolina i Adrian są rodzicami Nikoletty. Wspólnie tworzą rodzinnego bloga poruszającego zarówno kwestie parentingowe jak i lifestylowe. Poza wartością merytoryczną wpisów, warto zwrócić uwagę na piękną oprawę graficzną publikowanych przez nich treści.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Karolina i Adrian swojego bloga traktują jak jedną z szafeczek, gdzie gromadzą przemyślenia, pomysły i wspomnienia. Poruszają tematykę parentingową, piszą o życiu, dzielą się przepisami i relacjonują podróże. Do rozwoju strony zapraszają także swoich czytelników - zachęcają ich do angażowania się w dyskusję zarówno w komentarzach, jak i w wiadomościach prywatnych.

16
Liczba głosów: 150
Głosowanie zakończone

LadyGugu

Kinga jest mamą Lenki i Antosia. Narodziny dzieci były dla niej prawdziwą rewolucją - teraz jednak influencerka spełnia się w roli szczęśliwej matki i autorki bloga parentingowego.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Kinga nigdy nie przypuszczała, że narodziny pierwszego dziecka wywrócą jej życie do góry nogami. Zmieniło się wszystko - hierarchia ważności domowników, godziny snu, gotowania i spotkań ze znajomymi. W roli matki spełnia się jednak doskonale, a uśmiech na twarzy jej pociech inspiruje LadyGugu do tworzenia poczytnego bloga parnetingowego.

Ranking najlepszych blogów parentingowych

Vlogerzy i blogerzy parentingowi to najprężniej działająca grupa influencerów w Internecie. Cieszą się uznaniem i zaufaniem zarówno wśród reklamodawców jak i czytelników. Najpopularniejsze blogi z tej branży rokrocznie otrzymują prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Vlogerzy i blogerzy parentingowi fotografują, recenzują i postują o rodzicielstwie i dzieciach. Znajdziemy u nich porady wychowawcze, anegdotki z własnego życia, ciekawe artykuły oraz sporą dawkę motywacji. Dowiemy się jak przetrwać czas ciąży, macierzyństwa i wychowania swoich pociech. Niekwestionowanym atutem blogów paretningowych są dzieci, które niejednokrotnie grają na nich główną role strącając swoich rodziców na drugi plan. Parenting to nic innego jak kulisy funkcjonowania typowych polskich rodzin. To znacznie więcej niż serial czy film - to prawdziwe życie okraszone mnóstwem cennych rad i fachowej, rodzicielskiej wiedzy.

Ranking vlogów i blogów parentingowych to miejsce, w którym sprawdzamy, którzy influencerzy cieszą się największą sympatią i zaufaniem fanów. Prezentowane przez nas profile zostały wybrane do rankingu na podstawie subiektywnej oceny redakcji Influencer.pl – pod uwagę braliśmy zasięgi, unikalność publikowanych treści, potencjał, ciekawe podejście danego influencera do tematu i wiele innych czynników.

TOP 20 - zobacz inne rankingi
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43