ranking Influencer.pl

Najlepsze blogi w kategorii "włosy"

1
Liczba głosów: 236
Głosowanie zakończone

Kasia na fali

Kasia prowadzi bloga od 2013r. i skupia się w nim szczególnie na odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji włosów falowanych oraz kręconych. Znajdziecie tam również wpisy o naturalnej pielęgnacji, produkcji własnych kosmetyków oraz o zdrowym odżywianiu.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Kasia dba o włosy ciało i duszę. Jest mamą dwóch wspaniałych chłopców oraz żoną cudownego męża. Nie zapomina jednak o tym, że jest również kobietą! Interesuje się tańcem towarzyskim, biochemią kosmetyczną, akwarystyką oraz zdrowym odżywianiem.

2
Liczba głosów: 146
Głosowanie zakończone

Julianna Janczak Hair by Jul

Julianna blog prowadzi od 4 lat. Znajdziecie na nim mnóstwo fryzur krok po kroku, poznacie fryzjerskie triki oraz tajniki stylizacji włosów.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Julianna, a właściwie Jul jest stylistką fryzur i na swoim blogu pisze o fryzurach, uczy czesać krok po kroku, zdradza fryzjerskie triki, testuje urządzenia i kosmetyki do stylizacji, doradza i oczywiście czesze, czesze i jeszcze raz czesze. Jul na swoim blogu stara się tłumaczyć jasnym i prostym językiem i pokazywać krok po kroku poszczególne fryzury czy metody stylizacji.

3
Liczba głosów: 107
Głosowanie zakończone

Dbaj o włosy

Karolina zawsze interesowała się tematyką pielęgnacji włosów ze względu na jej niesforne kosmyki. Dzięki zgłębieniu tematu nauczyła się jak dbać o swoje włosy.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Karolina bloga prowadzi od 2012r. Dzieląc się swoją wiedzą ma nadzieję, że jej obserwatorzy nauczą się świadomie dbać o swoje włosy i czerpać z nich radość. Karolina jest freelancerką i prowadzi jednoosobową firmę. Oprócz pielęgnacji włosów i urody, interesuje ją zarządzanie sobą w czasie, planowanie, rozwój osobisty i biznes online.

4
Liczba głosów: 82
Głosowanie zakończone

Włosy muszą być długie

Ewelina pisze o pielęgnacji włosów, kosmetykach, olejowaniu włosów, przedstawia recenzje i testy kosmetyków. 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Ewelina jest z zawodu pedagogiem, tym też zajmuje się w życiu osobistym. Od dziesięciu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, a w wolnych chwilach prowadzi blog o pielęgnacji włosów, zapuszczaniu ich, kosmetykach, zakupach i modzie. Ponadto interesuje się fotografią. Blog powstał w efekcie niemal całkowitej utraty przez autorkę włosów, po chorobie i lekach, które przyjmowała.

5
Liczba głosów: 60
Głosowanie zakończone

Fair hair care

Marta prowadzi blog od listopada 2014r. Od tego czasu został wyświetlony ponad 3 miliony razy.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Marta prowadzi blog na którym pisze o świadomej pielęgnacji włosów i wszystkim, co jest z tym związane. Można na nim znaleźć mniej i bardziej zaawansowane metody dbania o włosy, przepisy na domowe kosmetyki, włosowe inspiracje i ciekawostki.

6
Liczba głosów: 59
Głosowanie zakończone

Wwwlosy

Agnieszka prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów na YouTubie poświęcony pielęgnacji włosów.

Zobacz przykładowy film influencera

Agnieszka swój kanał prowadzi już od ponad 2 lat, znajdziecie na nim tematy dotyczące biochemii kosmetycznej, a także wiele porad, analizy składów kosmetyków oraz triki włosowe. Pasją Agnieszki są niewątpliwie włosy, ale jeszcze większą jest dzielenie się wiedzą.

7
Liczba głosów: 45
Głosowanie zakończone

ANWEN

Ania prowadzi bloga od 2010 roku. Jej posty poświęcone są przede wszystkim pielęgnacji włosów.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Ania pomogła już tysiącom dziewczyn rozwiązując ich problemy z włosami. Dla pochodzącej z Zamościa blogerki pielęgnacja włosów jest największą pasją. Od czasu do czasu na jej stronie znajdziemy również opinie dotyczące innych kosmetyków oraz wpisy DIY. Ania uwielbia czytać książki i relaksować się podczas długich, aromatycznych kąpieli.

8
Liczba głosów: 34
Głosowanie zakończone

Uroda i Włosy

Marta prowadzi bloga już od ponad 6 lat. Zgromadziła na nim rzeszę oddanych fanów - miesięcznie jej strona czytana jest przez ponad 120 000 osób.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Marta, autorka bloga najchętniej pisze o kosmetykach, włosach, urodzie, pielęgnacji i wszelkich tematach beauty z odrobiną lifestyle'u. Znajdziecie tam artykuły na temat: pielęgnacji włosów, pielęgnacji cery, triki makijażowe, naturalne sposoby dbania o siebie oraz recenzje kosmetyków.

9
Liczba głosów: 23
Głosowanie zakończone

Martusiowy Kuferek

Marta prowadzi kobiecy, przytulny i pozytywny blog poświęcony pielęgnacji cienkich z natury włosów. Pisze także o urodzie oraz o szczęśliwemu życiu. 

Zobacz przykładowy wpis influencera

Marta postawiła sobie za cel zmienienie spojrzenia kobiet na swój wizerunek - w szczególności mających cienkie włosy, gdyż często przez reakcję najbliższego otoczenia utraciły samoakceptację na tym polu. Na blogu znajdziecie wpisy specjalistyczne dotyczące pielęgnacji włosów, twarzy i ciała.

10
Liczba głosów: 22
Głosowanie zakończone

BlondHairCare

Natalia Pawłowska od 2011 roku prowadzi bloga poświęconego pielęgnacji włosów. Nie brakuje u niej także wpisów dotyczących urody, zdrowych przepisów na koktajle oraz relacji z podróży.

Zobacz przykładowy wpis influencera

Natalia w 2011 roku postanowiła rozpocząć swoją metamorfozę - dzięki świadomej pielęgnacji i zdrowej, zróżnicowanej diecie poprawiła stan swojej cery i włosów, a także wzmocniła odporność organizmu. Przez lata dzieliła się efektami swoich działań na blogu, dzięki czemu zyskała sporą grupę wiernych czytelników. Natalia jest również autorką książki "Pielęgnacja włosów".

Ranking najlepszych blogów w kategorii "włosy"

Ranking blogów i vlogów "włosy" to miejsce, w którym sprawdzamy, którzy influencerzy cieszą się największą sympatią i zaufaniem fanów. Prezentowane przez nas profile zostały wybrane do rankingu na podstawie subiektywnej oceny redakcji Influencer.pl – pod uwagę braliśmy zasięgi, unikalność publikowanych treści, potencjał, ciekawe podejście danego influencera do tematu i wiele innych czynników.

TOP 20 - zobacz inne rankingi
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43