Znajdź nas!
Aktualności

Najlepsze blogi lifestylowe 2023 - poznaj polskich i zagranicznych blogerów

2023-02-21

Najlepsze blogi lifestylowe
W wirtualnym świecie nie przemija moda na blogi, czyli często aktualizowane strony, na których autor zamieszcza wpisy w określonej tematyce. Mimo rozwoju social mediów, które w znacznej mierze pochłaniają czas internautów, blogi współistnieją i wciąż są chętnie odwiedzane.

Blogerzy tworzą swoje strony w oparciu o konkretną tematykę, dzięki czemu trafiają do konkretnej grupy docelowej, poszukującej rzetelnej wiedzy, porad, opinii i zdjęć. Wśród zróżnicowanych dziedzin, stanowiących tematykę blogów na szczególną uwagę zasługuje life style. Styl życia to bardzo szeroka kategoria, poruszająca wiele wątków, ogólna lub szczegółowa, pozwalająca kreować trendy. Sprawdź, co konkretnie porusza i jaki jest ranking blogów lifestylowych, popularnych w 2023 roku.

Blogi lifestylowe 2023 - jaką tematykę poruszają?

Life style to coś, co każdy z nas tworzy indywidualnie, dbając o swój komfort, dobre samopoczucie, zdrowie, piękno i spójność z naturą. Wielu z nas lubi czerpać inspiracje z zewnątrz, by wnieść w swój life style coś wyjątkowego, modnego, stylowego. Włączamy popularne przeglądarki, by wyszukiwać blogi o życiu.

Lifestylowe blogi oprócz tych, utrzymanych w tematyce zdrowia, finansów oraz relacji partnerskich (zarówno pod kątem psychologicznym jak i czysto fizycznym) są najchętniej odwiedzanymi miejscami w Internecie, a ich twórcy rosną do rangi trendsetterów. Oczywiscie najbardziej popularni twórcy-blogerzy. Tematyką, którą porusza się na blogach lifestylowych przede wszystkim jest self improvement, moda i uroda, zdrowy styl życia wraz z dietami, ćwiczeniami, podróże, wystrój wnętrz, aranżacje ogrodów, życie w pięknych, luksusowych domach, a także tematyka związków i rodzicielstwa. 

Polscy blogerzy i ich blogi lifestylowe w 2023

Ranking blogów polskojęzycznych na rok 2023 jest wyjątkowo obfity w ilość i jakość. Każdy z blogerów specjalizuje się w określonej tematyce (tematykach), a najlepsi zrzeszają grupę licznych, stałych czytelników, odwiedzających bloga. 

  • Najpopularniejszym polskim blogiem lifestylowym w 2023 jest jasonhunt.pl, na łamach którego twórca porusza tematykę social mediów, aktualnych wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych, psychologii w mediach, social mediach, zarabiania w sieci i szkoleń.
  • Trendsetter działa na polskim rynku od 2005 roku i kreuje pogląd na rodzimą blogosferę. Wydaje książki, szkoli, nieustannie rozwija swój indywidualny pogląd na lifestyle.
  • W ranking polskich blogów, popularnych w 2023 wpisuje się również Ch*jowa Pani Domu, która w sobie właściwy sposób przedstawia pogląd na dom, rodzinę, dzieci, urodę i wszystko, co związane z codziennością. Plusem jest wyjątkowy styl i bezposrednie podejście.
  • Męskie spojrzenie na life style to również Męska Strona Internetu - blog tworzony o życiu mężczyzn dla mężczyzn i nie tylko. Warto zwrócić uwagę na bezsena.pl. Co może przyjść do głowy gdy nie można zasnąć? Wielu z nas chce czytać nocne rozmyślania na blogu.

Popularne blogi zagraniczne - co chcemy czytać w 2023 roku?

Projektowanie dobrze przeżytego życia - tak brzmi motto najbardziej popularnego zagranicznego bloga lifestylowego w 2023 roku. Wit&Delight, tworzony przez Kate Arends od 2014 roku w dowcipny i zachwycający sposób porusza wiele tematyk z życia wziętych. Ranking popularnych blogów zza granicy tworzy również Amber Fillerup Clark ze swoim blogiem parentingowo-domowo-partnerskim z elementami informacji podróżniczych. Mama trojga dzieci jest kobietą pełną energii, zaraźliwej czytelników. Pozytywnie i modnie jest również na blogu A Beautiful Mess, gdzie króluje piękny bałagan oraz Cupcakes&Cashmere

Ranking blogerów lifestylowych, kto zarabia na treściach w 2023 roku

Jason Hunt zdecydowanie utrzymuje się na czele listy najpopularniejszych blogerów i to właśnie on informuje w swoich artykułach i książkach o sposobach zarabiania za pomocą bloga. Ważne jest, które z nich są najskuteczniejsze, a które lepiej odrzucić na starcie. Z jego tekstów dowiesz się, jak w praktyce działają artykuły sponsorowane, linki sponsorowane i afiliacyjne oraz jak budowane są schematy popularności.

Pamiętajcie, że kluczem do sukcesu w zarabianiu na blogu jest oferowanie wartościowych treści, które przyciągają i angażują czytelników. Im większa baza lojalnych czytelników, tym większe możliwości monetyzacji. Ważne jest również, aby podejście do zarabiania na blogu było zgodne z jego tematyką i wartościami, aby nie stracić zaufania odbiorców.

Artykuł powstał przy udziale partnera strony.

Podobał Ci się ten artykuł?
Unikalne i ekskluzywne artykuły na Twój adres E-mail.
Wysyłamy tylko wartościowe informacje. Zapisz się do newslettera!
Administratorem danych osobowych jest WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28, Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu marketingowym WhitePress sp. z o.o. oraz podmiotów zainteresowanych marketingiem własnych towarów lub usług. Cel marketingowy partnerów handlowych WhitePress sp. z o.o. obejmuje m.in. informacje handlową o konferencjach i szkoleniach związanych z treściami publikowanymi w zakładce Baza Wiedzy.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony cel realizowany przez Administratora oraz jego partnerów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.
Czytaj całość
43-300 Bielsko-Biała | ul. Legionów 26/28 | NIP: 937-266-77-97  


tel.: 33 470 30 43